Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Forum Sitemize Hoşgeldiniz İyi Eğlenceler (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]]

2 posters
YazarMesaj
Spotrack
Admin
Spotrack

Erkek

UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]] Empty
MesajKonu: UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]]   UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]] Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 2:48 am

Bit Not xD : Sonuna kadar okumayacak olan hiç okumasın xD

Gitmeni bekleyen o ayrılık kokulu küskün gecede terkedip gittin beni..Giderken gözlerime son kez baktığnda akmayın diye yalvardığım gözyaşlarımı bir yağmur edasıyla akıttın.. Sözler bitmişti artık ya da ben konuşamıyordum. Evet evet ben konuşamıyordum..

Çünkü yüreğim, dile getiremediğim sözleri haykırıyordu. git diyordu git ; özleminle yoğrulsam da hasretinle tanınsam da git git ki bende beni sevdiğine inandığım masum hayalinle yaşayayım.. Ama aslında o da bilmiyordu sensiz yaşayamayacağını.. Unuturum sanıyordu. Oysa öyle olmuyormuş, gidenler unutulmuyormuş meğer.. Ne silinebiliyor ne de karalanabiliyormuş…

Zaman herşeyin çaresi midir? Bilmiyorum, anlamıyorum... Çünkü zaman hiç geçmiyor , saatler sanki bana inat ilerlemiyor.. Boşlukta yaşıyormuş gibi hissediyor yüreğim.. yüreğim... ah deli yüreğim!... Mantığımın çizdiği sınırları hiç yokmuş gibi geçip sana vurulan yüreğim...
Benim deli ve kırgın yüreğim...

O gece ; iki yandan sanki rükuya eğilircesine eğilmiş, yaşlılıktan beli bükülmüş ağaçların, sonbaharın geldiğini anlatmaya çalışarak , sararıp yere savrulmuş yapraklarının üzerinden , o el ele tutuşarak yürüdüğümüz, aşk abidesi olarak gördüğümüz yoldan son kez geçerken bastığın yaprakları, ardın sıra toparladım.. Çünkü hepsinin üzerine kokun sinmişti. Benim üzerime Bile.. Karanfil kokulum, gül yüzlüm...

Düzce'nin çığlıklarla dolu kaldırımlarında yürürken hissettim kokunu. Bastığım her taş ayrılığımızdan şikayetçi, hepsi kızgın...

Haykırışlar duyuyorum. Acaba derdi benden büyük olanlar da mı var?... Her zaman kalabalık sokakta bugün neden kimse yok? Neden denizin hırçın dalgaları kumsalı dövercesine karaya çarpıyor? Kuşlar neden erken göç ediyor? Yıldızlar nereye gitmişler? Neden bulutları göremiyorum?

Allah'ım kıyamet mi kopuyor? yoksa senin gidişin mi benim kıyametim? Aşkımız bu kadar yüceymiş demek , bu
kadar unutulmazmış...

Öyleyse bu ayrılığın bir nedeni olmalı..Bunca hüzün niye? gözyaşlarım niye akıyor? Kalbimiz acı çekmeye hasretmiş gibi gidişin niye?... Bir cevabın yok bu sorulara... Tek bildiğin şey gitmek... Artık alışmak kabullenmek zorundayım gidişini... Ama olmuyor işte... Kabul edemiyorum. Sensiz yaşamak imkansız... Dayanamıyorum.. Gözyaşlarım kuruyor.. Dilim tutuluyor...

Gözlerim boş bakıyor.. yüreğim acıyor ve ruhum çekiliyor.. artık ecel son noktayı koyuyor... Bedenen olmasa da kalben son nefesimi veriyorum...

SENİ SEVİYORUM...

Eren ÇELEBİ ((10yDa))

SüpeRsn Dostm be ((:

En son Spotrack tarafından Paz Ekim 05, 2008 12:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kimi_nuran
Forum Gezgini
Forum Gezgini
kimi_nuran

Kadın

UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]] Empty
MesajKonu: Geri: UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]]   UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]] Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:31 am

Çok güzel. Yazanın emeğine, eline koluna sağlık teşekkürler.

UnLü Yazar Eren ÇeLeBi [[Dostm bnm xD]]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkes konuştuğunu yazar, bense sustuklarımı...!!!!
» son harften ünLü isim buLma..
» Ünlü İsimLerin Türkçe KarşıLıkLarı..!!